Dvaadvacátým kolem dnes pokračuje druhá hokejová liga. V jeho rámci přivítají hokejisté Děčína tým z Trutnova, na který v letošní sezóně zatím nenašli recept. Do třetice všeho dobrého, bude to platit i v dnešním duelu? Zároveň jde o poslední mistrovské utkání Medvědů na vlastním ledě, určitě by bylo hezké zakončit ho ziskem nejlépe všech bodů. Jednoduché to ovšem nebude.

Medvědi v tabulce klesli po prohře v Jablonci na sedmou příčku a na svém kontě mají stále sedmadvacet bodů. Proti Trutnovu by na svém ledě měli bodovat, aby měli možnost dostat se zpět o nějaký ten stupínek výše a zároveň pokud by vyhráli, utnuli by sérii tří proher v řadě za sebou. Pro hráče Děčína to bude, jak už bylo zmíněno, poslední utkání v tomto roce a nejlepší by samozřejmě bylo zakončit ho úspěchem. Uvidíme, zda se to Medvědům dnes podaří.  

Hosté z Trutnova jsou na tom jen o něco hůře než Medvědi. Jsou totiž hned v těsném závěsu za nimi, a sice osmí a nasbírali dosud třiadvacet bodů. V posledním odehraném utkání porazili na svém ledě Sokolov 7:2 a na toto vítězství by Trutnovští rádi navázali i v Děčíně. Jestli se jim to povede, nám samozřejmě napoví až samotné utkání.  

Oba týmy se v letošní sezóně utkaly už dvakrát. Nejprve doma prohráli Medvědi 1:3 a poté nestačili na Trutnov i na jeho ledě, kde padli 2:5. Vzájemná utkání tak letos hovoří jasně pro Trutnov a Medvědi tak mají velkou motivaci ukončit tuto nepříznivou letošní bilanci s tímto soupeřem.  

Zápas na děčínském zimním stadionu začíná v sobotu 17.12.2016 v 18. hodin a všichni jste do hlediště srdečně vítáni. Přijďte si utkání užít, letos je to už na domácím ledě naposledy.

Online přenos: HC Děčín - HC BAK Trutnov