V sobotu je na programu osmadvacáté kolo druhé hokejové ligy a hráči Děčína se naposledy v základní sezóně utkají s Klatovy, které zavítají na děčínský led.
 
Medvědi mají nyní za sebou dvě domácí utkání, nejprve minulou sobotu porazili 4:3 hokejisty Vrchlabí a ve středu pak v dohrávce čtyřiadvacátého kola zvítězili stejným výsledkem také nad Kláštercem nad Ohří, když výhru zajistil přesnou střelou v osmapadesáté minutě Václav Racek. Medvědi tak mají na svém kontě šestatřicet bodů a poskočili na sedmé místo. S Klatovy by si rádi připsali další body, ale rozhodně to nebude nic jednoduchého.
 
Partnerský klub plzeňské škodovky je totiž v současné době na druhém místě tabulky s dvoubodovou ztrátou na lídra skupiny Západ, nad pražskou Kobrou. Klatovští mají v zádech třízápasovou vítěznou sérii, naposledy porazili taktéž v dohrávce Trutnov 3:2 a na led Děčína jedou rozhodně pro jakékoli body, aby si minimálně upevnili svou současnou pozici. Čeká nás jistě zajímavý zápas, který by mohl přinést i větší množství gólových příspěvků. Necháme se tedy překvapit, jak to celé dopadne.
 
V letošní sezóně se oba celky utkaly již třikrát a zatím vzájemné měření sil patří Děčínu. Ten nejprve na ledě Klatov zvítězil 4:1, doma tuto výhru potvrdil těsným výsledkem 2:1. A v lednu letošního roku pak přišla dohrávka na ledě dnešního soupeře a Klatovy tak dvě předchozí prohry Medvědům vrátily a zvítězily  7:3. Kdo se bude radovat dnes, v posledním vzájemném zápase letošní základní části?
 
Utkání na děčínském zimním stadionu začíná v sobotu 21. 1. 2017 v tradičních 18. hodin a všichni jste do hlediště srdečně vítáni.
 
Online přenos: HC Děčín - SHC Klatovy