V úterý 23.1.2018 od 16,00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Děčín ve spolupráci s  Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Děčíně akci v  rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v  podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a  rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Pargače (774 614 966), vedoucího přípravky, s  dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 
 
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s  hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i  mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a  osobnostní rozvoj dětí. 
 
Harmonogram akce:
16:00 Prezence (povinná pro všechny účastníky)
16:15 - 16:30 Prezentace ve VIP (představení klubu a hokeje jako takového)
17:00 - 18:00 Led
 
Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.
 
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.
 
Videopozvánku na Týden hokeje najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=BnLxXmlMGx0&feature=youtu.be