V úterý 24.9. v 16:00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Děčín ve spolupráci s  Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Děčíně akci v  rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v  podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a  rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Pargače (vedoucího přípravky HC Děčín, 774 614 966) s  dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 
 
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s  hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i  mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a  osobnostní rozvoj dětí. 
 
Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.
 
Akce Týden hokeje se v  rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s  ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v  sekci Týden hokeje.
 
Harmonogram akce:
16:00 - 16:15 zápis nově příchozích dětí (povinná)
16:15 - 16:30 prezentace akce Pojď hrát hokej a klubu HC Děčín
16:30 - 17:00 oblékání dětí
17:00 - 18:00 trénink na ledě