Současný kádr HC Děčín:
 

Brankáři: Lukáš Lavinger, Šimon Brňák, Ondřej Skokan

Obránci: Jakub Loukota, Jan Kaltenböck, Patrik Balcar, Bohuslav Tenkrát, Filip Černohorský, Dominik Havlík, Tomáš Kolíček, Tomáš Stuchlý, Erik Mareš

Útočníci: Daniel Volráb, Pavel Zajan, Tomáš Faigl, Zdeněk Petráš, Ondřej Sýkora, Štěpán Kuchynka, Radek Fojt, Pavel Gottfried, Tomáš Arnold, Karel Horák, Jan Chovanec, Filip Ineman, Matěj Harkabus, Michal Hruška

Trenéři: Michal Oliverius - hlavní trenér, Jan Havlíček - asistent trenéra

V průběhu přípravy naskočil do sestavy Dominik Havlík, syn někdejšího obránce Aleše Havlíka, který se potatil a je též obráncem. V roce 2018, kdy působil u litvínovské juniorky, stihl odehrát i šest duelů za Děčín. V témže roce pak na dvě sezóny odešel do Francie, kde hrál nižší soutěž za Morzine-Avoriaz. V letošním ročníku však bude hájit barvy děčínského klubu.

Vyztužit obranné řady přišel k Medvědům také Tomáš Kolíček, jenž do sezóny 2019/2020 hájil barvy bílinských Draků. Už v přípravě o sobě dal vědět a zapsal body, stejně jako se vedlo i Dominiku Havlíkovi.

Tři medvědí tyče bude nadále hájit stabilní opora, a sice Lukáš Lavinger, kterému budou krýt záda odchovanec Děčína Šimon Brňák a také litoměřický odchovanec Ondřej Skokan, jenž prošel také mládežnickou akademií u Pirátů Chomutov.

Z Ústí nad Labem tu budou obránci Tomáš Stuchlý, Erik Mareš, útočníci Pavel Gottfried, Matěj Harkabus a Michal Hruška (loni působil převážně v České Lípě).

Naopak Patrik Zicho, obránce, který v loňské sezóně působil v Děčíně, odešel do Bíliny a stejně tak i útočník Pavel Kordule. Oba už v přípravě proti Děčínu nastoupili. Dále pak obránce Martin Zdvořáček, který loni v listopadu ukončil kariéru, nakonec ale ještě působil od ledna v Děčíně, už také u Medvědů nebude. Na úrovni druhé ligy už kariéru ukončil a bude působit pouze v univerzitním ústeckém týmu North Wings.

Kádr pro letošní sezónu tedy zůstal takřka stejný, přibylo několik nových tváří, které se budou snažit podat co neljepší výkony, aby Děčínu pomohly k co nejlepšímu umístění.