HC Děčín - oficiální stránky Děčínského hokeje
Partneři HC Děčín | zimní stadion: +420 412 512 790

Aktuality

Druhá liga přišla o Klášterec a Techniku, licence pro Letňany

Do posledního květnového dne musejí druholigové kluby podat přihlášku pro příští ročník třetí nejvyšší soutěže. Už nyní je jasné, že se v něm s jistotou nepředstaví dva kluby. Klášterec nad Ohří a Technika Brno! Jihomoravané informovali o tom, že ...

číst více

Přípravná utkání "A" mužstva

Ačkoliv je teprve půlka letní přípravy, "A" mužstvo již zná soupeře pro přípravná utkání. Na programu bude opět 8 utkání s celky HC Draci Bílina, HC Klášterec, HC Vlci Jablonec a HC Řisuty.   10.8.  (čas bude upřesněn) ...

číst více

MSK Benešov n. Pl. - HC Děčín 1:2

Ve včerejším utkání si naši hráči poradili s celkem z Benešova. Branky za HC Děčín vstřelili Jan Chovanec a Radim Vacek!   Velké poděkování patří opět hrstce fanoušků za jejich podporu!

číst více

Hráči HC Děčín za sebou mají dvě fotbalová utkání

Ve čtvrtek 4.5. nastoupili naši borci proti fotbalistům z Markvartic, se kterými si na jejich hřišti poradili hladce 11:2. Šesti góly se blýskl brankář Lukáš Lavinger!   SK Markvartice - HC Děčín   2:11 Branky HC Děčín:  ...

číst více

Letní přípravu "A" mužstva opět zpestří fotbalové zápasy

I v letošní letní přípravě sehraje naše "A" mužstvo několik fotbalových utkání. Trenéři "A" mužstva tak chtějí našim hráčům opět zpestřit neoblíbenou část sezóny.    Zde Vám přinášíme rozpis utkání:  ...

číst více

"A" mužstvo si poradilo s reprezentací Austrálie

V neděli se naši hráči "A" mužstva definitivně rozloučili se sezónou, když v přátelském utkání vyzvali reprezentaci Austrálie.  Před samotným začátkem utkání byly našemu ženskému týmu předány medaile za 2. místo v Lize žen. Pak už c...

číst více

Utkání s Austrálií již tuto neděli!

Na programu bude i přestávková soutěž, kdy po zakoupení kotouče za 20,- Kč můžete soutěžit o dres Lukáše Lavingera. Vstupné na utkání bude jednotné, a to 30,- Kč. Na utkání neplatí permanentky.   Věříme, že se přijdete rozloučit s...

číst více

V posledním utkání sezóny vyzve Děčín reprezentaci Austrálie

Druholigová sezóna pro naše "A" mužstvo sice skončila, ale ještě jedno utkání naši borci přeci jen sehrají. V neděli 26.3. od 18,00 hod. vyzvou na domácím ledě reprezentaci Austrálie, která se v Čechách připravuje na MS 2017 (Divize II)....

číst více

Sedmý zápas patřil Žihadlům. Medvědům tak skončila sezóna

Moravské Budějovice rozhodující sedmý duel zvládly a po výhře 4:1 tak postoupily do čtvrtfinále. Medvědi se snažili s utkáním něco udělat, ale ve třetí části hry se to už nepovedlo. Po skvělé sérii se může radovat jenom jeden tým, kterým jsou Žiha...

číst více

Den D je tu. Dnes se rozhodne o postupujícím do čtvrtfinále. Medvědi nebo Žihadla?

Do sedmého, tedy rozhodujícího zápasu dospěla série mezi Děčínem a Moravskými Budějovicemi. Dnes oba týmy čeká rozuzlení a ten, kdo vyhraje, bude se radovat z postupu do čtvrtfinále. Bude to velký boj a my všichni doufáme, že se šťastným koncem pr...

číst více

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...74 další

sonna
e