HC Děčín - oficiální stránky Děčínského hokeje
Partneři HC Děčín | zimní stadion: +420 412 512 790

Aktuality

Dnes s Jabloncem

Dnes od 18:00 hod. se utkají naši hráči s Vlky z Jablonce. První utkání dopadlo lépe pro Jablonec, když naše mužstvo porazil v přestřelce 9:8. I dnešní utkání tak slibuje zajímavou podívanou!    Mezi 1. a 2. třetinou máte možnost...

číst více

Děčín porazil Bílinu

Ve čtvrtek k nám zavítal celek HC Draci Bílina. Po přestřelce v Jablonci se diváci těšili na další porci branek a ta se jim také dostala. Celkem jich padlo devět a Děčín porazil Bílinu 5:4.   V úvodním dějství viděli diváci pouze jedn...

číst více

Utkání v Jablonci se proměnilo v přestřelku

Včerejší přípravné utkání v Jablonci připravilo divákům gólové hody. Kdo zavítal na stadion v Jablonci, určitě nelitoval, protože bylo k vidění celkem 17 branek. Vlci porazili Děčín 9:8. Děčínský útočník Petráš v utkání zaznamenal hattrick!  ...

číst více

Utkání s Mělníkem zrušeno!

Čtvrteční utkání s týmem HC Junior Mělník se ruší z důvodu nízkého počtu hráčů soupeře!   Děkujeme za pochopení.  

číst více

Děčín si ve druhém přípravném utkání poradil s Mostem

Ke druhému přípravnému utkání přijel do Děčína celek Mostečtí Lvi. Hostující se ujali vedení již v 6. minutě, kdy Lukáše Lavingera překonal Hrdlička. Ještě hůře na tom byli domácí o 40 vteřin později, to na 0:2 zvyšoval mostecký Bakrlík. Naši hráč...

číst více

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...175 další

sonna

Partneři

Statutární Město Děčín Auto Anex s.r.o. Globus Jan Seifert - Střešní systémy Dezka Valdemar Grešík
e