Partneři HC Děčín | zimní stadion: +420 412 512 790

Diskuze

Pro psaní příspěvků do diskuze se musíte Přihlásit. Pokud nemáte přihlašovací údaje, je nutné se nejprve zaregistrovat.

02.05.2017 13:22:32 Kuthan

Příprava

Bude během přípravných zápasů nějaká novinka? Jako třeba zápas s Ústím, který se měl hrát již minulý rok nebo budou nadále jen tradiční soupeři?

slabí rozhodčí

Jsem velice zklamaný rozhodčími ;).Samozřejmě to vidělo více lidí a určitě se mnou budou souhlasit.Myslím ,že by měli padat velké tresty na jejich hlavu.Nepískali spousty faulů při minimálně dvou posledních domácích zápasech a měl jsem z toho divné pocity :((.Ono se pak těžko hraje,když téměř v polovině 3 třetiny vedete 2:0 a v zápětí kvůli pochybením rozhodčích je srovnáno na 2:2.Vůbec není tedy divu,že pak přistane několik předmětů na jejich uplacené hlavy ;)
Věřím,že se s tím dneska HCDěčín popere a ukáže ,že ho ani uplacení rozhodčí nepoloží a vyhraje rozhodující zápas s tím,že zkončí konečný stav HcDěčín-Moravské Budějovice 4:3

11.02.2017 21:36:03 Rambo22

pro fans

dneska jsme jim to poradne dali sokolovu 6:0je dobrej vysledek jen tak dal HC-HCD-HCDĚČÍN-OLÉ!!

12.01.2017 11:46:47 david

pro jarda

Co to tu píšeš? Tak se teď nezadařilo a hned budeš tým zatracovat? Tak na ten zimák nechoď, když se Ti to nelíbí. Věrný fanda zůstane s týmem i v dobách, kdy se nedaří. HRDÍ, KDYŽ SE VÍTĚZÍ, VĚRNÍ, KDYŽ SE NEDAŘÍ. Adijos.

07.01.2017 20:23:33 jarda

Pan trenér.

Už i na mne je toho dost.Musim se vyslovit a to nelichotivě k panu trenérovi.Nepřesvědčil mne!!!! A můžu říci,že nepřesvědčil nikoho.Nebýt tak dlouhá přestávka,asi by příští sobotu zimák zel prázdnotou.Otázka co s tím??????!!!!!!A takové,že můj dům-můj hrad neobstojí.Hráčský kádr mluví za vše!Takže,buď jde jeden hot a druhý čehý,nebo na to nemá kádr,nebo trenér!!!!Co dál? Kdo mi odpoví?????

17.09.2016 20:25:26 nick

kobra

23.03.2016 17:22:04 kolemjedouci

HC slovan Usti nad Labem

Gratulace ze se Decin udrzel,snad to pristi sezone bude te mit lepsi..Lavinger jinak obcas chodil na hostovani do Usti..

24.02.2016 09:45:49 Pavel

pro admina

prosim admina o odpoved. Bude nejaka rozlucka s nasim tymem medvedu?

04.02.2016 12:48:04 marty617

krásná podívaná

Pánové DĚKUJI za včerejší povedený zápas se vším všudy.Byla vidět nasazenost,bojovnost,góly prostě vše co hokej má mít.
Musím souhlasit s Ivem opravdu luxusní zápas.

03.02.2016 21:03:29 Ivo

Klatovy

Dnes jsem viděl luxusní zápas

30.01.2016 20:30:23 Tazmánský čert

TRUTNOV

Pánové, smekám !
Dorazil jsem z kolbenky a hurá k onlajnům. Píšou, že Děčín je lepší, ale pak najednou, během tří minut, vede Trutnov 3:0 :-( Leckoho by to zlomilo, ale ne Medvědy !!! Grizzly jsou bojovníci a otáčí na 4:3 !!! Pak, bohužel, 27 vteřin před koncem domácí využívají výhodu dvou hráčů navíc a velice kuriózním gólem vyrovnávají :-( Děčín to ale OPĚT nezlomí a v prodloužení si berou bod navíc !!!! Jsem hrdý fanda HC GRIZZLY DĚČÍN !!!

Klatovy

Asi Klatovy potřebují hráče z Plzně,nejspíš se bojí děčínského teritoria.Škoda,že po takových výkonech kdy kluci dotáhnou nepříznivé skoré a dají 5 golů,si nepřipíší aspoň bod.
Škoda těchto zápasů a bodů do tabulky.

07.01.2016 09:35:34 marty617

připojení

Taky moc gratuluji k důležitému vítězství a třem bodům do tabulky.Kluci jen tak dále a teď dáme zase nějakou novoroční šňůru výher.

06.01.2016 21:52:15 Pavel