DĚČÍN SE PO TŘECH VENKOVNÍCH ZÁPASECH PŘEDSTAVÍ DOMA

7. 9. 2022 V odvetě hostíme Jablonec

Ve čtvrtek 8. září se Medvědi představí na domácím ledě a v odvetě vyzvou Jablonec. Předchozí vzájemné utkání skončilo lépe pro Vlky a Děčín odjel z jejich ledu s porážkou 5:6. Děčínští hokejisté tak mají motivaci vrátit soupeři porážku. Utkání má začátek v 18:00 a všichni jste srdečně zváni!

Medvědi se v úterý představili na ledě Chomutova. V prvních dvou třetinách měl Děčín herní převahu a na začátku závěrečné části si vypracoval dvoubrankový náskok. Ovšem ani to na výhru nestačilo. Piráti nejdříve v přesilových hrách vyrovnali, aby pak v čase 58:44 rozhodli o své výhře.

Piráti Chomutov – HC Děčín 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky a asistence:
30. Mežnar (Kostourek, Mála), 48. Chrpa (Kostourek, Hübl), 56. Mežnar (Hübl, Chrpa), 59. Kůs (Príhoda, Váchal) – 11. D. Tůma (Faigl, Brož), 33. T. Nezbeda (L. Nezbeda), 42. L. Nezbeda

Skokan – Brož, Charvát, Loukota, Kučera, Starý, Košař – D. Tůma, Faigl, Trávníček, L. Nezbeda, T. Nezbeda, Zajan, Fojt, J. Tůma, Kuchynka

Jablonečtí hokejisté sehráli poslední zápas minulý týden a bylo to právě s Děčínem. Utkání přineslo gólovou přestřelku, po které se nakonec radovali Vlci. Jablonec ve čtvrtek vstoupí do svého posledního přípravného duelu s bilancí jedné výhry a čtyř porážek (z toho jedna po nájezdech).

HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Děčín 6:5 (1:0, 2:3, 3:2)
Branky a asistence:
16. Abraham (Plíhal), 22. Švik, 29. Folda (Maďar), 53. Maďar (Bitman, Folda), 54. Jursa, 60. Had (Abraham) - 25. Faigl (Zajan, Starý), 32. Loukota (Zajan), 33. D. Tůma (Zajan), 48. T. Nezbeda (Starý, Faigl), 58. T. Nezbeda (Loukota, Faigl)

Sestava Jablonce:
Horák – Pavlů, Kollert, Had, Abraham, Pilek – M.P. Filip, Plíhal, Dušek, Folda, Bitman, Strnad, Maďar, R. Švik, Jursa, Foerster

HC Děčín – HC Vlci Jablonec n. N. 8. září 18:00 Zimní stadion Děčín