Preview

PO PĚTI DOMÁCÍCH DUELECH SE MEDVĚDI PŘEDSTAVÍ VENKU, V JABLONCI

PO PĚTI DOMÁCÍCH DUELECH SE MEDVĚDI PŘEDSTAVÍ VENKU, V JABLONCI

24. 1. 2023 Preview: Děčín zamíří do Jablonce

Šnůra pěti domácích zápasů je u konce, a tak Medvědy čeká po delší době výjezd na led soupeře. Tím bude tradiční rival Jablonec nad Nisou. Grizzly povzbuzeni dvěma výhrami v řadě touží bodovat i ve městě skla a bižuterie. Duel v rámci 4. kola nadstavby je na programu ve středu a startuje v 18 hodin.

Medvědi mají za sebou gólovou přestřelku se sousedem v tabulce, Chebem. Nejprve v zápase dvakrát vedli hosté, ale Děčínu se zásluhou Michala Trávníčka a potom Davida Tůmy, povedlo vyrovnat. Poté se role obrátili a Západočeši museli dotahovat. Výsledkem toho byl vyrovnaný stav 4:4, který však rozhodl trefou v 58. minutě kapitán Trávníček, čímž završil hattrick. Grizzly získali velmi důležité tři body a stále můžou bojovat o předkolo play-off.

HC Děčín – HC Cheb 5:4 (1:1, 3:2, 1:1)

Branky a asistence:
20. Trávníček (Kučera, Volráb), 30. D. Tůma (Volráb, Brož), 33. Trávníček, 35. Paršakov (Volráb), 58. Trávníček (Paršakov, Volráb) – 10. Šik (Čejka, Vrtek), 30. Prošek (Rozhon, Šťastný), 33. Vrtek (Kořán, Čejka), 51. Rozhon (Prošek, Troška)

Sestava Děčína:
Lavinger (Skokan) – Brož (A), Kaltenböck, Kučera, Charvát, Gottfried, Mikulec – D. Tůma, T. Nezbeda, Faigl – Paršakov, Volráb (A), Trávníček (C) – J. Tůma, L. Nezbeda, Nowák


Jablonečtí hokejisté v minulém kole poprvé vyhráli v rámci nadstavby, když doma zdolali HC Řisuty 4:2. Skóre po deseti minutách otevřel domácí Folda. Po vyrovnání Routy znovu poslal Vlky do vedení Maďar. Řisutům se ještě jednou povedlo srovnat zásluhou Výruta. Poslední desetiminutovka patřila Severočechům, kteří v tomto úseku dvakrát skórovali a díky tomu vyhráli 4:2.

Branky a asistence:
12. Folda (Maďar), 33. Maďar (Folda), 50. Strnad (Kačírek), 60. Forester (Špaček) – 31. Routa, 47. Výrut (Okegawa)

Sestava Jablonce:
Jelínek – Pavlů (C), Starý, Abraham, Duschka, Had, Pilek – Špaček (A), Foerster, Brokeš (A) – Dospěl, Kačírek, Strnad – Švík, Folda, Maďar – Bouřil


Partneři

Více
Úvod