Mládež

Hráči ročníku 2012 zlatí v Chomutově

20. 3. 2023 Hokejisté ročníku 2012 ovládli turnaj v Chomutově

Tento víkend nastoupili hokejisté ročníku 2012 na turnaji v Chomutově. Hráči podávali po celý turnaj slušné výkony a nakonec zaslouženě vybojovali zlaté medaile!

Postupně se utkali ve skupině s týmem Trhači Kadaň, kde po celý zápas dominovali a zaslouženě vyhráli 12:1. Ve druhém zápase nastoupili naši hráči proti domácímu výběru Piráti Chomutov ,,A" , kde opět nedali soupeři žádnou šanci a zvítězili 7:1. Postoupili tak do finále proti vítězi skupiny A HC Slovan Louny. Naši hráči na soupeře doslova vlétli a výsledkem bylo nakonec jednoznačné vítězství 7:0.

Hráči tak bez ztráty bodu a skórem 26:2 doslova ovládli celý turnaj a zaslouženě si navlékli na krk zlaté medaile.

Všem hráčům patří poděkování za předvedené výkony a skvělou propagaci našeho klubu.

Náš klub HC Děčín reprezentovali:
Čtvrtník (G), Hašek, Šejc, Kukla, Nygrýn, Koucký, Patrman, Otradovský, Polák, Koval, Kubíska a Růžička

Předchozí článek

Následující článek