Mládež

Druháci stříbrní v Bílině

3. 4. 2023 Nejmladší kategorie brala druhé místo

Po týdnu volna se naši hráči ročníku 2015 rozjeli na další turnaj, tentokrát do nedaleké Bíliny. Dalšími týmy zde byly HC Čerti Ostrov a HC Baník Sokolov. Turnaj se hrál systémem každý s každým 3 X 15 minut a po každém zápase následovaly 4 nájezdy za bonusový bod.

Prvním soupeřem byla domácí Bílina, kterou jsme po vlažném začátku nakonec porazili 24:9. Dalším soupeřem byl Sokolov. Po dvou třetinách byl vyrovnaný stav 8:8, ale bohužel jsme vůbec nezvládli poslední třetinu a prohráli ji 0:7. V posledním zápase jsme vyhráli nad Ostrovem 19:13 a obsadili tak hezké 2. místo. Vzhledem k vyhraným nájezdům ve všech zápasech, první místo bylo vzdáleno pouze o pár bodů.

HC Děčín reprezentovali : Smola, Zupko (brankáři), Anděl, Basl, Běhounek, Flégr, Gebhardt, Hlavsa, Kočí, Kudrna, Málek, Sobotka, Šmíd, Vodrážka

Hráčům patří opět poděkování za reprezentaci našeho klubu.

Ani toto ještě nebyla pomyslná tečka za letošní sezónou pro naši nejmladší kategorii. Poslední dubnový víkend se zúčastníme mezinárodního turnaje v Novém Jičíně. Držte nám palce!