Report

Report ze zápasu HC Děčín vs. HC Frýdlant (8:1)

9. 10. 2022

Domácí otevřeli skóre hned z první střely na branku a během první třetiny si aktivní hrou vynutili převahu. Ve druhé třetině Frýdlant hru vyrovnal, ale brankáře domácích Kuruse překonal pouze jednou. Ve třetí části hry domácí navyšovali postupně skóre, ikdyž měl Frýdlant k dispozici tři přesilové hry. Výhra domácích byla zasloužená.

Kurus 0,92% - Podzimek 0,80%

Branky a nahrávky: 00:29 Kroupa (Hruška, Antal; 5/5), 14:31 Hercík (Vytejček; 5/5), 24:22 Nowák (Kolář, Hercík; 5/5), 39:59 Kroupa (Hruška, Čamra; 5/5), 43:46 Hájek (Kolář; 5/5), 44:38 Hruška (Antal, Kurus; 5/5), 46:38 Hruška (Hercík, Antal; 5/5), 59:36 Hruška (Hercík; 4/4) – 37:57 Jireček (Kašpar; 5/4). Rozhodčí: Vyštejn – Janda, Brňák. Diváci: 56. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1.
Sestava HC Děčín: Kurus – Kolář, Čamra, Hercík, Jelínek, Tenkrát – Antal, Hruška, Šedivý, Hájek, Vytejček, Nowák, Švejcar, Kroupa, Šíma.
Sestava HC Frýdlant: PodzimekMikan – Kratochvíla, Krátký, Louda, Salač – Öszi, Jireček, Kašpar, Krebs, Budka, Zverka.
Stadion: Děčín, Zimní stadion