Report

Report ze zápasu Slovan Ústí n. Labem vs. HC Děčín (3:4sn)

6. 10. 2022

Do utkání vstoupili lépe ústečtí, kdy si aktivní hrou vynutili tlak a díky Angově trefě šli do vedení. V 9. minutě však nevyužili nabídnutou přesilovku a Macek po úniku vyrovnal. Dvě vteřiny před koncem první třetiny prostřelil s úhlu brankáře Blažka Kincl a Ústí šlo do jednobrankového vedení. V polovině utkání Hurný využil další přesilovku a zvýšil na 3:1. Děčín z kraje třetí třetiny využil díky Nowakovi přesilovku a pět minut před koncem Antal vyrovnal. Utkání skončilo nerozhodně a na řadu přišla trestná střílení. Plusový bod si děčínští připsali díky trefám Hrušky a Macka.

Horáček 0,88% - Blažek 0,91%

Branky a nahrávky: 04:34 Angr (Kurty, Mareš; 5/5), 19:58 Kincl (Česnohlídek; 5/4), 28:27 Hurný (Mareš, Angr; 5/4) – 08:32 Macek (4/5), 41:12 Nowák (Hruška, Macek; 5/4), 54:41 Antal (Hruška, Šíma; 5/4), 00:00 Macek (SN). Rozhodčí: Folk – Svoboda, Vyštejn. Diváci: 35. Vyloučení: 7:2. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.
Sestava Slovan Ústí n. Labem: Horáček – Česnohlídek, Kuchler, Chlapec, Mareš – Hurný, Nedoma, Kincl, Mareček, Kurty, Filip, Angr.
Sestava HC Děčín: Blažek – Čamra, Hercík, Kolář, Tenkrát – Antal, Hruška, Šedivý, Hájek, Vytejček, Macek, Nowák, Švejcar, Kroupa, Šíma, Prchal.
Stadion: Ústí nad Labem, Zimní stadion