Report

Report ze zápasu HC Děčín vs. HC TS Varnsdorf (8:2)

30. 9. 2022

Z počátku vyrovnané utkání Děčín ovládl až díky třem brankám ve druhé třetině. V úvodní třetině si za stavu 2:2 Varnsdorf vytvořil několik brankových příležitostí, ale brankář domácích Kurus tým podržel. Třemi brankami se blýskl domácí Nowak.

Kurus 0,93% - Pech 0,80%

Branky a nahrávky: 06:32 Nowák (Prchal; 5/5), 14:56 Hruška (Macek, Prchal; 5/5), 16:21 Nowák (Macek; 5/5), 21:02 Hercík (5/5), 24:27 Kroupa (Hruška; 5/4), 35:12 Šíma (Hruška, Macek; 5/5), 45:20 Nowák (Hercík, Macek; 5/4), 55:02 Šíma (Antal, Hruška; 5/3) – 07:45 M. Veroněk (Bříza, Pešek; 5/5), 14:02 Pešek (5/5). Rozhodčí: Cícha – Zítka, Biedermann. Diváci: 38. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:0. Střely na branku: 8:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 8:2.
Sestava HC Děčín: Kurus – Čamra, Hercík, Jelínek, Tenkrát – Antal, Hruška, Šedivý, Hájek, Vytejček, Macek, Nowák, Švejcar, Kroupa, Šíma, Prchal.
Sestava HC TS Varnsdorf: Pech – Damašek, Jarábek, J. Veroněk – M. Veroněk, J. Vaněk, Veselý, Voráček, Vogt, Pešek, Bříza, Fichtner, J. Vaněk.
Stadion: Děčín, Zimní stadion