A-tým

MEDVĚDI NAČNOU DRUHOU TŘETINU ZÁKLADNÍ ČÁSTI UTKÁNÍM V HRONOVĚ

25. 10. 2022 Preview: Děčín jede do Hronova

Skupina Západ vstoupí ve středu 26. října do druhé třetiny základní části. Děčínský kolektiv ji načne venku, na ledě Hronova. Wikovu se v dosavadním ročníku nedaří a nachází se na posledním místě tabulky. Medvědi zase budou chtít odčinit poslední nepovedený zápas na ledě Chebu. Start utkání je naplánován na osmnáctou hodinu.

Medvědi se v posledním zápase představili na západě Čech. Utkání se jim ale nepovedlo. Hned v první třetině inkasovali od Stadionu čtyři branky. Ani v následných periodách to nebylo růžové a Děčín odjel z Chebu s vysokou porážkou 1:8.

HC Stadion Cheb – HC Děčín 8:1 (4:0, 2:0, 2:1)

Branky a asistence:
7. Čejka (Konášek, Nekvinda), 14. Šťastný (Leština), 16. Shikut (Shafeev, Parshakov), 18. Shafeev (TS), 28. Vrtek, 40. Stejskal (Fečo, Šťastný), 43. Parshakov (Shafeev), 51. Čejka (Vrtek, Šik) – 53. L. Nezbeda

Lavinger (Skokan) – Kučera, Brož, Černohorský, Charvát, Klement, Loukota (A) – D. Tůma, T. Nezbeda, Faigl – Macek, L. Nezbeda, Zajan (A) – Kuchynka, Volráb, Trávníček (C) – J. Tůma

Ani hronovští hokejisté nemohli být po minulém zápase spokojeni, neboť z Písku odjeli po vysoké porážce bez bodu. Králové spustili gólovou kanonádu hned v první třetině, kdy nasázeli rovnou pět branek. I v dalších dvou částech jich padlo dost a konečný výsledek se zastavil na skóre 10:4.

IHC Králové Písek – HC WIKOV Hronov 10:4 (5:1, 3:2, 2:1)

8. Volf (Matiášek, Prášek), 9. Hollar (Pouzar, Bednařík), 10. Brož (Macháček, Hanus), 17. Hrakholski (Hollar, Pouzar), 20. Hollar (Hrakholski, Novák), 28. Novotný (Hanus, Andrle), 34. Bednařík (Hanus, Pouzar), 40. Novák (Hanus, Pouzar), 50. Radoš (Novák, Volf), 56. Volf (Matiášek, Prášek) – 18. Hovsepyan (Veselý, Amirov), 23. Hašlar (Bondar), 26. Veselý (Subbotin, Hovsepyan), 44. Akhmetianov (Exner)