Mládež

Mládežníci na extralize

7. 12. 2022 Hráči HC Děčín viděli v Litvínově extraligu

V neděli jel výběr mládežnických hráčů kategorií 1.-2.třídy a MŽ na extraligové utkání do Litvínova, který přivítal Olomouc. Vedení klubu se podařilo zajistit vstupenky a odvoz na utkání. Chlapci si tak zabalili jen svačinu a vyrazili. Cesta byla bezproblémová a po příchodu na zimní stadion nás přivítal domácí kotel, který našim hochům svěřil několik praporů a chlapci se tak zapojili do dění celého utkání. O první přestávce se ještě domluvili drobné pokyny pro druhou a třetí třetinu, kdy nás kotel několikrát vyburcoval k povzbuzování, což si kluci náramně užili. V utkání padlo celkem 8 branek, i to bylo z pohledu diváka velmi lukrativní. Finální skóre vyznělo 5:3 pro domácí Litvínov a tím pádem na zimním stadionu propukly po konci utkání oslavné chorály a oslavné rituály.

Děkujeme týmu HC VERVA Litvínov za tento skvělý zážitek pro naše nejmenší!

Předchozí článek

Následující článek