Mládež

1 mistr a 3 vicemistři ČR 9.tříd

18. 4. 2023 Děčínští odchovanci ve finále 9. tříd

Ve finálovém souboji o mistra 9. tříd v ledním hokeji svedly souboj celky Mladé Boleslavi, kterou reprezentoval Šimon Postl a Liberce, který reprezentovali Dominik Krajdl, Stanislav Sanejstr a Šimon Šejc. Všichni tito hráči patří mezi odchovance děčínského klubu, jehož dres ještě v době nedávné hrdě nosili a ve vzájemných soubojích dvou nejlepších celků 9. tříd hráli ve svých klubech důležité role a měli spoustu herního času na ledě. Jak to však ve sportu bývá, vyhrát může jen jeden a tím byla pro tento rok Mladá Boleslav, která v součtu obou utkání (4:2 a 2:3) vyhrála o jedinou branku a stala se tak mistrem ČR v dané kategorii.

Gratulace vítězům a čest poraženým, avšak všem 4 chlapcům přání hokejové radosti do dalších sezón, kdy se v jejich podání začne pomalu bojovat o nominace do reprezentačních celků, kde věříme, že některé budeme moci vidět a fandit jim.