Klub

MEDVĚDICE PADLY NA LEDĚ LÍDRA

7. 2. 2024 REPORTÁŽ

V neděli zavítaly děčínské hokejistky na led suverénní Roudnice. Vědomí toho, že soupeř neztratil jediný bod a výsledky předchozích vzájemných zápasů v této sezóně (10:2, 13:1 a 13:0 ve prospěch Roudnice), jako by Medvědicím svázaly nohy i ruce. Rychlejší a technicky zdatnější soupeřky se v první třetině prosadily hned pětkrát, naše hráčky přes veškerou snahu branku domácích vážněji neohrozily. Druhá třetina byla ve znamení vyloučení na obou stranách, Medvědice měly několik šancí, třetina skončila 3:0 ve prospěch domácích, ze hry nám bohužel pro zranění vypadly Flégrová a Mareschová. Teprve ve třetí třetině začaly děčínské hráčky předvádět lepší hru, byť další branka domácích přišla hned ve 42. minutě. Další dva góly Roudnických v posledních třech minutách zápasu tak vzaly Medvědicím naději na ucházející výsledek.

HC Roudnice nad Labem - HC Děčín 11:0 (5:0; 3:0; 3:0)
Branky a nahrávky: 4. Malá (Ulbrichtová), 8. Hujová (Malá), 8. Mynaříková (Ulbrichtová), 10. Mynaříková (Ulbrichtová), 15. Mynaříková (Ulbrichtová), 23. Mynaříková, 28. Richtrová (Malá), 40. Mertová (Mynaříková, Hujová), 42. Vltavská (Ulbrichtová), 58. Malá (Richtrová), 59. Mynaříková (Hujová)