Sezona 2016-2017

7. 8. 2016

V kategorii starších žáků budou nastupovat hráči ročníků 2003-2004.

Jak bývalo v minulosti automatické zařazení do týmu "A" nebo "B" dle roku narození,tak v letošní sezoně tomu tak není.Pro letošní sezonu je nastaven nový model .Celý treninkový cyklus bude probíhat společně,to znamená treninky po celé ledové ploše.V této věkové kategorii je již nutné zaměřit přípravu z hlediska taktity bránění,zakládání útoku,pohybu jednotlivých postů a orientaci na celou plochu kluziště.

Nominace bude probíhat vždy poslední trenink před zápasem.Rozhodující bude aktuální výkonnost jednotlivých hráčů s přihlédnutím k plánované taktice na utkání.Tento model přinese i zvýšení konkurence na jednotlivých postech .V podstatě lze říci,že tato kategorie bude z tohoto pohledu "fungovat" jako profesionální tým.

Zodpovědnost  za nominaci má celý realizační tým v čele s hlavním trenérem Martinem Lukou.