Klub

FANCLUB OBDRŽÍ od našeho klubu dvě vlajky v klubových barvách a jednu sektorovou

FANCLUB OBDRŽÍ od našeho klubu dvě vlajky v klubových barvách a jednu sektorovou

27. 2. 2024 Vlajky pro Fanclub

Připravili jsme pro náš kotel dárek na play-off – dvě vlajky v klubových barvách a jednu sektorovou s nápisem „my jsme DĚČÍN“. Vzhledem k rychlosti výroby, předáme tento dar už pro středeční severočeské DERBY proti Ústeckému Slovanu.

Věříme, že na tento pikantní zápas dorazí co nejvíce diváků, kteří vytvoří skvělou atmosféru. Chceme mít převahu, jak na ledě, tak i v hledišti. Zároveň si přejeme a tímto žádáme fanoušky, aby utkání mezi dvěma sousedními městy mělo hladký průběh a nemusely se během samotného mače nebo před jeho začátkem a koncem řešit situace, jež k hokeji a fandění nepatří.

Doufáme, že si zítřejší hokejový svátek všichni náramně užijeme a pořádně se připravíme na blížící se play-off.


Partneři

Více
Úvod