Mládež

Starší žáci skončili na turnaji v Itálii čtvrtí

16. 4. 2024 4. místo pro starší žáky

V minulém týdnu se tým děčínských starších žáků zúčastnil třídenního mezinárodního turnaje v italském Fondo. Celkem jsme sehráli pět kvalitních zápasů, poměřili síly s třemi italskými a dvěma českými týmy a celkově se umístili na pěkném čtvrtém místě. Dále se nám dařilo v individuálních soutěžích, kdy Samuel Volner vyhrál soutěž v přesnosti střelby, Jáchym Jíreš vyhrál soutěž za nejrychlejší slalom s pukem a Amálie Baumová se dostala do All Stars celého turnaje.

Turnaje se zúčastnili: Amalie Baumová, Jan Drobul, Martin Stein, Vojtěch Gorej, František Brotánek, Jiří Anděl, Jaroslav Tomsa, Jáchym Jíreš, Samuel Volner, Lukas Mayer, Jakub Nádvorník, Marek Hubený, Jan Pargač, Filip Veselý, Lukas Herning.

Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci klubu a města.