MEDVĚDI SE POKUSÍ POTRÁPIT DALŠÍHO FAVORITA

22. 11. 2022 Preview: Děčínští hokejisté jedou do Letňan

Náročný úkol stojí před Medvědy, kteří zítra nastoupí na ledě Letňan. Letci jsou dosavadním lídrem tabulky a v posledních deseti zápasech neokusil hořkost porážky. Povede se děčínským hokejistům potrápit dalšího favorita? Duel v hlavním městě vypukne v 18:00.

Děčínští hokejisté se v posledním utkání představili na ledě Chomutova, kde domácí ještě neprohráli. Duel začali lépe Medvědi, kteří si vypracovali po úvodní třetině dvojnásobný náskok. Piráti ovšem dokázali do konce zápasu vyrovnat. O vítězi rozhodlo až následné prodloužení, ve kterém se radoval Chomutov. HC Děčín si odvezl cenný bod z ledu favorita.

Piráti Chomutov – HC Děčín 3:2p (0:2, 1:0, 1:0 – 1:0)

Branky a asistence:
22. Chrpa (Lukeš, Hübl), 51. Matai (Kostourek, Koláček), 63. Chrpa – 17. Trávníček (L. Nezbeda, Černohorský), 19. D. Tůma (Faigl, T.Nezbeda)

Lavinger (Skokan) – Brož, Kaltenböck, Černohorský, Kučera, Klement, Mikulec – D. Tůma, T. Nezbeda, Faigl – Zajan (A), L. Nezbeda, Trávníček (C) – Macek, Volráb, Charvát – J. Tůma

Lídr skupiny Západ si v minulém kole připsal další 3 body do tabulky. Tentokrát to odnesl Most, který hostil vzájemný duel. Hned úvodní třetina ukázala, jakým směrem se bude zápas odvíjet. Letci ji vyhráli jasně 4:0. Zbytek utkání už si pohlídali a mohli si tak připsat už desáté vítězství v řadě.

MOSTEČTÍ LVI – HC Letci Letňany 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)

Branky a asistence:
6. Arnošt, 11. Řepík (Hozák, Kolářík), 15. Kastner (Řepík, Hozák), 20. Uhlík (Kropáček), 30. Uhlík (Havelka, Kropáček), 52. Vacín (Arnošt, Turek), 60. Hrala (Turek, Chalupa)

Sestava Letňan:
Brázdil – Havelka, Chalupa, Čížek, Kolářík, Kynčl, Němeček, Fiala – Kropáček, Hrala, Kastner – Řepík, Wojnar, Labuzík – Vacín, Pejchal, Uhlík – Hozák, Švec, Arnošt – Turek